Znanstveni rad - Izvorni znanstveni rad
Eliminacija eliminativizama
Prolegomena : Časopis za filozofiju, 1 (2002), 1; 19-33. urn:nbn:hr:261:717743


Citirajte ovaj rad

Pećnjak, D. (2002). Eliminacija eliminativizama. Prolegomena : Časopis za filozofiju, 1. (1), 19-33. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743

Pećnjak, Davor. "Eliminacija eliminativizama." Prolegomena : Časopis za filozofiju, vol. 1, br. 1, 2002, str. 19-33. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743

Pećnjak, Davor. "Eliminacija eliminativizama." Prolegomena : Časopis za filozofiju 1, br. 1 (2002): 19-33. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743

Pećnjak, D. (2002) 'Eliminacija eliminativizama', Prolegomena : Časopis za filozofiju, 1(1), str. 19-33. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743 (Datum pristupa: 19.01.2022.)

Pećnjak D. Eliminacija eliminativizama. Prolegomena : Časopis za filozofiju [Internet]. 2002. [pristupljeno 19.01.2022.];1(1):19-33. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743

D. Pećnjak, "Eliminacija eliminativizama", Prolegomena : Časopis za filozofiju, vol. 1, br. 1, str. 19-33, 2002. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:261:717743. [Citirano: 19.01.2022.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.